Gdy mówimy „wyposażenie restauracji” myślimy z reguły o całej gamie produktów niezbędnych do funkcjonowania lokalu gastronomicznego: począwszy od specjalistycznego wyposażenia kuchni, przez meble po systemy kasowe. Oczywistym jest to, że na sukces restauracji wpływają takie czynniki jak lokalizacja, wystrój, jakość serwowanych dań, obsługa. Czasem taka drobnostka, jak sposób komunikacji z klientem powoduje, iż restauracja w gorszej lokalizacji może cieszyć się większą popularnością, niż lokal z dobrą miejscówką o sztywnych ramach pro klienckich.

Do elementów stanowiących ważny aspekt komunikacji z klientem możemy bez problemu zaliczyć sposób prezentowania oferty w lokalu. Mimo wszędobylskiej technologii cyfrowej, niejednokrotnie lokale swoje menu prezentują na tablicach kredowych – montowanych na ścianie lub w postaci tabliczek na stolik.

Łatwość umieszczania oraz modyfikowania treści sprawia, iż tablice kredowe czarne można spotkać praktycznie w każdym lokalu gastronomicznym, foodtruck’u czy lodziarni.

Potykacze wykorzystywane są przede wszystkim jako sposób na przyciągnięcie uwagi klienta. Im ciekawszy pomysł na treść, tym lepszy efekt.

 

 

Lokale gastronomiczne często oferują możliwość spędzenia wolnego czasu zapalonym kibicom sportowym, udostępniając im pomieszczenia, w których mogą oglądać ulubioną dyscyplinę sportową na “wielkim ekranie”.  Z reguły z takie wyposażenie stanowią rzutniki montowane pod sufitem wraz z rozkładanym ekranem projekcyjnym. Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicielom lokali gastronomicznych opracowaliśmy kompleksową ofertę dedykowanych tablic informacyjnych, prezentacyjnych jak i ekranów projekcyjnych oraz asortymentu umożliwiającego zamocowanie rzutników.

Przykładowe produkty mogą Państwo znaleźć klikając w TEN link.

Dodatkowo świadczymy usługę produkcji tablic na wskazany wymiar, jak również znakujemy produkty logo naszych klientów i nanosimy wszelkiego rodzaju napisy.