Tablica standardowa czy na wymiar?

Jako producent tablic, w ogólnodostępnej ofercie produktowej prezentujemy wyroby tzw. „standardowe” np. tablica magnetyczna w ramie aluminiowej 120x90cm. Tablice standardowe to nic innego, jak produkty o znormalizowanych wymiarach wraz z wytypowaniem konkretnego materiału do ich produkcji, dzięki czemu w krótkim czasie możemy zrealizować ich znaczną ilość, co finalnie obniża cenę zakupu końcowego produktu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Produkty zamieszczone w ofercie standardowej typowane są na podstawie zamówień oraz zapytań klientów. Są jednak konfiguracje, które nie są dostępne jako produkt regularny, z uwagi na ich specyfikę np. tablica magnetyczna 280×100 cm w ramie aluminiowej lakierowanej na czarno lub tablica kredowa czarna 180×50 cm w ramie drewnianej lakierowanej na kolor pomarańczowy. Takie produkt wykonujemy jest na specjalne zamówienie.

Nadruki

Poza realizacją tablic według wskazań klientów co do wskazanego rozmiaru oraz materiału, wykonujemy również personalizację takich produktów, przez umieszczenie logo lub dowolnie wybranej grafiki na ich powierzchni. Najszerszy zakres możliwości nanoszenia nadruku umożliwia technologia produkcji tablic magnetycznych suchościeralnych –  całkowity zadruk powierzchni.

Nadruki, które najczęściej nanosimy na powierzchnie to tabele, elementy graficzne, logo oraz inne elementy specyficzne dla branży reprezentowanej przez klienta.

Projekty nadruków otrzymujemy gotowe od zamawiającego lub możemy je wykonać na podstawie nawet odręcznego rysunku. Finalny projekt wysyłamy do akceptacji klienta i przystępujemy do produkcji.

Projekt tablicy na wymiar

Projekty wymiarów tablic oraz nadruków otrzymujemy gotowe od zamawiającego lub możemy je wykonać na podstawie przesłanego odręcznego rysunku. Finalny projekt wysyłamy do akceptacji klienta i przystępujemy do produkcji.

Koszt realizacji

Koszt wykonania tablicy na wymiar kalkulowany jest zawsze indywidualnie. Finalna cena tablicy magnetycznej lub innych tablic na wymiar uzależniona jest od takich czynników jak wymiary, powierzchnia dodatkowego zadruku oraz koszty transportu.

Tablice wykonywane na indywidualne zamówienie praktycznie ogranicza tylko dostępna technologia i zasobność portfela. Jeżeli zamówiona tablica będzie wymagała transportu wielkogabarytowego – i takim dostarczymy.

Jak zamówić tablicę na wymiar?

W celu zamówienia tablic lub otrzymania wyceny realizacji skorzystaj z tego formularza (kliknij TUTAJ) lub pocztą elektroniczną na adres biuro@allboards.eu.

Za formularza jak i wiadomości e-mail dołącz rysunek poglądowy, aby móc dokładnie określić koszty realizacji.