Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na tablice magnetyczno-suchościeralne które dobrze zniosą używanie w trudnych warunkach stworzyliśmy produkt, który idealne nadaje się do warsztatów i zakładów produkcyjnych.

 Tablica ceramiczna magnetyczno-suchościeralna w ramie obrotowo-jezdnej.

Konstrukcja takiej tablicy osadzona jest specjalnych, wzmacnianych kółkach, które wytrzymują obciążenia 50kg każde. Wyjątkowy szkielet nośny tablicy wykonany jest z profili stalowych malowanych proszkowo. Wykorzystanie takiego materiału jak stal gwarantuje stabilność i wytrzymałość podczas całego okresu użytkowania w tak wymagającym środowisku jakim są hale produkcyjne czy też różnego rodzaju warsztaty.

Jednak wzmocnienia samej konstrukcji to nie wszystko! Powierzchnia przemysłowej tablicy magnetyczno-suchościeralnej w ramie obrotowo-jezdnej jest ceramiczna, oznacza to, że gwarancja na tą powierzchnię wynosi aż 25 lat! Należy mieć też na uwadze, że przy tym modelu tablic takie powierzchnie są aż dwie! Tablica obrotowa jest dwustronna, posiada więc dodatkową powierzchnię do zapisywania, bez konieczności zmazywania poprzednich notatek – wystarczy obrócić. Tablica posiada regulowany kąt nachylenia – w każdej chwili możesz zablokować powierzchnię w wybranej przez siebie pozycji za pomocą pokrętła. Wiemy, iż podczas prezentacji przydaje się blok arkuszy papierowych – w zestawie z tablicą znajdują się specjalne haki, umożliwiające zawieszenie arkusze bloków papierowych do flipcharta.

Najważniejsze cechy takiej tablicy

  1. powierzchnia ceramiczna – gwarancja na powierzchnię 25 lat,
  2. możliwość dwustronnego pisania – obrót 360 stopni w osi poziomej;
  3. ustawienie powierzchni suchościeralnej-magnetycznej pod dowolnym kątem i zablokowania w wybranej pozycji,
  4. powierzchnia tablicy wykonana z blachy lakierowanej o wysokiej jakości,
  5. właściwości magnetyczne umożliwiają wykorzystanie magnesów do mocowania treści,
  6. konstrukcja wykonana z profili stalowych, lakierowanych proszkowo na kolor srebrny RAL 9006,
  7. konstrukcja tablicy suchościeralnej posadowiona na wzmocnionych kółkach (nośność każdego – 50 kg), wyposażonych w mechanizm blokowania,
  8. półka na markery,
  9. haki umożliwiające powieszenie arkuszy papieru “flipchart”.


 Tablica ceramiczna magnetyczno-suchościeralna w ramie obrotowo-jezdnej.