Tablice szklane są produktem szczególnym.

Ich piękno, jakość, funkcjonalność i estetyka sprawiają, że przebojem dostają się do biur i mieszkań jako szczególne połączenie prostoty szkła
i nowoczesnego designu. Jedną z wyjątkowych cech szklanej tablicy jest również to, że może być wykonana w jednym z 56 dostępnych kolorów, może być powieszona w pionie lub w poziomie a możliwość zaprojektowania jej wielkości jest bardzo szeroka, choć nie jest nieskończona. Oczywiście nie zapominamy o tym, co stanowi o możliwościach w zastosowaniu tablicy szklanej – o jej właściwościach magnetycznych i suchościeralnych.

Do szklanych tablic magnetycznych nie nadają się zwykłe magnesy, np. z wakacyjnych wojaży, dlatego rekomendujemy stosowanie magnesów neodymowych. Z uwagi na swoją dużą moc magnetyczną idealnie nadają się tego typu tablic – za ich pomocą wygodne i bezpieczne zaprezentujesz notatki czy przypomnienia. Do tablic dołączone są zwykle trzy takie magnesy jako „zestaw startowy” – w przypadku większych potrzeb zapraszamy do zakładki akcesoria w naszym sklepie.

Naturalnie po szklanych tablicach można pisać przy pomocy markerów suchościeralnych – takie markery dostępne są również w ofercie sklepu ALLoards, zatem podsumowując, szklana tablica magnetyczna to produkt, w świecie komunikacji wizualnej, niezwykły. Gdy do tej ważnej cechy dołączymy również niebanalny design oraz ważną funkcjonalność to, proszę Państwa, mamy produkt idealny.