Kariera

//Kariera
Kariera2019-08-23T14:09:28+00:00

W związku z uruchomieniem sprzedaży na rynek niemiecki poszukujemy do swojego biura w Krakowie:

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Nr ref: SI/2019

Twoje zadania

– obsługa sprzedaży na platformach Amazon, eBay, Allegro i innych (koordynowanie realizacji zamówień, mailowa i telefoniczna obsługa klienta, itd.)

– tworzenie i weryfikacja poprawności tytułów, opisów produktów i ofert a także ich ciągłe udoskonalanie, aktualizowanie i optymalizowanie pod kątem wyszukiwarek

– wystawianie aukcji sprzedażowych

– dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty

– kreowanie i prowadzenie działań/kampanii marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży

– analizowanie sprzedaży oraz potencjału nowych produktów do wprowadzenia na rynek

– monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce

– realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze oczekiwania

– dobra znajomość języka niemieckiego

– dobra znajomość języka angielskiego

– praktyczna znajomość obsługi platform sprzedażowych – Amazon, eBay, Allegro

– praktyczna umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań wspierających analitykę i sprzedaż w kanale e-commerce

– tworzenie/edycja materiałów graficznych za pomocą Adobe Photoshop

– umiejętność myślenia „out of box”

Co oferujemy

– atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy

– miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

– szkolenia obejmujące pełny zakres wykonywanych obowiązków

– dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań

– duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie i środowisku międzynarodowym

– formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata

– pracę w biurze w centrum Krakowa – ul. Kamienna 10 (szybki dojazd komunikacją miejską, darmowy parking dla naszych Pracowników)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV adres mailowy: krzysztof.drozd@allboards.eu.

Prosimy o dopisanie numeru ref. (Nr ref: SI/2019) oraz następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”