Dlaczego warto uważać na dostawy kurierskie?

Tablice są wrażliwymi produktami, dlatego informujemy swoich Klientów w wiadomości elektronicznej oraz przez odpowiednie oznaczenie przesyłek, by sprawdzali ich zawartość w obecności kuriera. Czasami zdarza się, że tablica zostaje uszkodzona podczas transportu.

Co wówczas?

Jeśli produkt jest wadliwy lub niezgodny z zamówieniem, mają Państwo prawo odmowy odbioru przesyłki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to najlepsze i najszybsze rozwiązanie problemu, wystarczy wówczas poinformować nas (np. telefonicznie) o tym fakcie i to my zajmujemy się już resztą jednocześnie wysyłając do Państwa nowy produkt.
Jeśli jednak decydujecie się na odbiór przesyłki to koniecznym, niezbędnym i wymaganym jest aby wypełnić protokół szkody z Kurierem. Taki protokół, najlepiej wraz z dokumentacją zdjęciową, wysłać do nas na adres email – nasz dział reklamacji pokieruje dalej tokiem sprawy.
Staramy się zachować najwyższe standardy obsługi i pomagać swoim Klientom na każdym etapie zamówienia, jednak dostawy kurierskie są specyficzne – realizuje je bowiem firma zewnętrza.