Tablice magnetyczne suchościeralne najczęściej stanowią wyposażenie biur, szkół oraz pomieszczeń przeznaczonych do prowadzenia szkoleń i warsztatów. Każdemu z nas zależy na tym by zakupiony produkt w możliwie długim okresie użytkowania zachował swój estetyczny wygląd przy jednoczesnym spełnianiu 100% funkcjonalności.

Jako producent tablic, w swoich produktach wykorzystujemy wysokiej jakości materiały – dajemy 10 lat gwarancji na powierzchnię magnetyczno-suchościeralną i 25 lat na powierzchnię ceramiczną. Jakość użytych materiałów do produkcji w głównym stopniu determinuje jej jakość, jednakże sposób jej użytkowania w równym stopniu decyduje o jej trwałości.

Wiemy, że decydując się na zakup dobrej tablicy, wybierasz również dobrej jakości markery. Zdarzają się jednak sytuacje, w których potrzebujemy markery „na ostatnią chwilę” i kupujemy to co jest „pod ręką”. Niestety niejednokrotnie usunięcie treści po takich flamastrach nie jest łatwe – zmazanie gąbką powoduje pozostawienie smug, resztek linii lub fragmentów tekstu.

W takich sytuacjach przydają się płyny czyszczące przeznaczone specjalnie do tablic magnetycznych. Fakt, płyn do mycia szyb teoretycznie spełni swoją funkcję i tablica będzie pachnieć zielonym jabłkiem, cytryną lub lawendą, aczkolwiek nie zalecamy tej praktyki.

Dlaczego płyn do tablic?

Płyn do czyszczenia tablic suchościeralnych zawiera specjalną formułę, która nie tylko usuwa zabrudzenia, ale zabezpiecza jej powierzchnię i utrzymuje jej właściwości.

Jak stosować?

Zabrudzone miejsca wystarczy spryskać niewielką ilością płynu, odczekać ok 15-20 sekund i przetrzeć bawełnianą szmatką lub ręcznikiem papierowym. W razie konieczności czynność należy powtórzyć.

Płyn do tablic naszej produkcji zawiera atomizer, który ułatwia nanoszenie preparatu na powierzchnię tablicy. Dodatkowo jest bardzo wydajny, dzięki czemu jedna butelka wystarczy na kilka miesięcy.

Profilaktycznie zalecamy stosowanie płynu co 3 tygodnie. W przypadku intensywnego korzystania z tablicy – raz w tygodniu.

SPRAWDŹ NASZ PRODUKT:

płyn do tablic