Navrhujeme a vyrábame tabule pre každú firmu.

Vybavíme Vašu firmu funkčnými a modernými tabuľami. Navrhneme personalizované produkty.

Tabuľa pre každú firmu.

Vybavíme Vašu firmu funkčnými a modernými tabuľami. Navrhneme personalizované produkty.

B2B spolupráca - pre koho?

HoReCa

Prilákajte zákazníkov pomocou našich reklamných nástrojov.

OFFICE

Vybavte si svoj pracovný priestor modernými a funkčnými tabuľami.

DECOR

Vytvorte jedinečný a praktický priestor.

Dôverujú nám

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Výhody

Ako sa prispôsobíme Vášmu podnikaniu?

Personalizácia už od 1 kusu

Reagujeme na potreby zákazníkov - prijímame objednávky na mieru už od 1 kusu.

VIAC
Personalizácia už 
od 1 kusu

Široká ponuka

Vďaka širokej škále ponúkaných produktov nájdete všetko potrebné na jednom mieste.

VIAC
Široká ponuka

Profesionálny servis

Postaráme sa o Vaše potreby v každej fáze plnenia objednávky. Reagujeme rýchlo a profesionálne - kontaktujte nás a zistite sami.

VIAC
Profesionálny servis

Výrobky

Čo pre vás môžeme vytvoriť?

Chcete, aby Vás naši špecialisti kontaktovali?

O nás

Vývoj ALLboards pre zahraničné trhy

Kto sme?

Sme výrobca tabúľ s celosvetovým dosahom. Pôsobíme na najväčších európskych trhoch. Poskytujeme služby rôznym firmám, od malých podnikov až po popredné svetové značky. Našou filozofiou je podporovať spoločnosti vytváraním funkčných tabúľ, ktoré uľahčujú prácu a tvoria štýlový prvok vybavenia.

Ako sa vyvíjame?

V Poľsku úspešne pôsobíme už viac ako 10 rokov. Keď sme si však všimli potenciál našich produktov, chopili sme sa výzvy vstupu na nové trhy. Prvým krokom boli naši susedia: Česká republika a Slovensko. Zlomovým momentom však bol koniec roku 2019, kedy sme otvorili spoločnosť v Taliansku a potom o pár mesiacov neskôr v Nemecku. O rok neskôr sme tiež nestrácali čas a zároveň sme vstúpili na francúzsky a britský trh. Zasielame produkty po celej Európe, ale nepoľavujeme. Neustále rozširujeme našu ponuku o nové produkty a plánujeme vstup na nové trhy. Naším cieľom je celosvetový rozvoj. Vďaka nášmu dynamickému kreatívnemu oddeleniu sme schopní pre Vašu spoločnosť vytvoriť jedinečné, personalizované produkty, ktoré spĺňajú Vaše potreby.

jedinečných produktov

produktov na mieru ročne

spokojných firemných zákazníkov

metrov skladových priestorov

FAQ

Často kladené otázky

Je možné objednať na faktúru?

Platobné podmienky budú dohodnuté individuálne, podľa konkrétnej situácie. Pre sektor verejných financií a pre našich stálych a dôveryhodných partnerov ponúkame možnosť dokončiť objednávku s odloženým dátumom platby. Navyše je tu tiež možnosť využiť faktoring.

Aká je doba vybavenia objednávky?

Objednávky štandardných výrobkov z našej ponuky vybavujeme ihneď, pri neštandardných výrobkoch je dodacia lehota závislá od typu tabule. Napríklad pri paneloch je čakacia doba cca 7 dní, pri bielych magnetických tabuliach v hliníkovom ráme 4 týždne, pri tabuliach s potlačou od 4 do 6 týždňov a pri sklenených doskách na mieru – asi 8 týždňov. Pri veľkoobchodných objednávkach s väčším počtom kusov môže byť dodacia lehota dlhšia.

Ako môžem vykonať objednávku?

Otázky a objednávky môžete zasielať na emailovú adresu [email protected] alebo našim konzultantom, ktorých kontaktné údaje sú k dispozícii na našich webových stránkach.

Môžem si objednať atypické / neštandardné / personalizované produkty?

Ako skúsený výrobca v odbore vizuálnej komunikácie sme schopní vyrobiť produkty na zákazku. Naše výrobky spĺňajú individuálne požiadavky zákazníkov s ohľadom na dostupnosť materiálov na trhu. Ďalej ponúkame tabule, vitríny, flipcharty a tabule s potlačou. Otázky ohľadom personalizovaných produktov zasielajte na [email protected], kde naši konzultanti zodpovedia tie najnáročnejšie otázky ohľadom výroby a technických podmienok.

Aká je cena dopravy a ako prebieha proces doručenia objednávky?

Máme dlhoročné skúsenosti s dodávkami veľkorozmerných a veľkoobjemových produktov. Podľa parametrov tovaru volíme vhodný spôsob doručenia, napríklad doručenie na palete. Náklady na dopravu závisia od množstva a veľkosti zásielky a budú stanovené pri nacenení objednávky.

Aké sú podmienky záruky?

Záručná doba sa líši v závislosti od typu povrchu tabule.

Kontakt

Spoznajte našich odborníkov

Naši najlepší špecialisti vám radi oznámia podrobnosti spolupráce s nami.

Kontakt

Kontaktujte nás

Uveďte svoje kontaktné údaje

Zadajte správu