Navrhujeme a vyrábíme tabule pro každou firmu.

Vybavíme Vaši firmu funkčními a moderními tabulemi. Navrhneme personalizované produkty.

Tabule pro každou firmu.

Vybavíme Vaši firmu funkčními a moderními tabulemi. Navrhneme personalizované produkty.

B2B spolupráce - pro koho?

HoReCa

Přilákejte zákazníky pomocí našich reklamních nástrojů.

OFFICE

Vybavte si svůj pracovní prostor moderními a funkčními tabulemi.

DECOR

Vytvořte jedinečný a praktický prostor.

Důvěřují nám

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Výhody

Jak se přizpůsobíme Vašemu podnikání?

Personalizace již od 1 kusu

We respond to customer needs by accepting individual orders from as few as 1 unit.

VÍCE
Personalizace již
od 1 kusu

Široká nabídka

Díky široké škále nabízených produktů najdete vše potřebné na jednom místě.

VÍCE
Široká nabídka

Profesionální servis

Postaráme se o Vaše potřeby v každé fázi plnění objednávky. Reagujeme rychle a profesionálně – kontaktujte nás a zjistěte sami.

VÍCE
Profesionální servis

Výrobky

Co pro Vás můžeme vytvořit?

Chcete, aby Vás naši specialisté kontaktovali?

O nás

Vývoj ALLboards pro zahraniční trhy

Kdo jsme?

Jsme výrobce tabulí s celosvětovým dosahem. Působíme na největších evropských trzích. Poskytujeme služby různým firmám, od malých podniků až po přední světové značky. Naší filozofií je podporovat společnosti vytvářením funkčních tabulí, které usnadňují práci a tvoří stylový prvek vybavení.

Jak se vyvíjíme?

V Polsku úspěšně působíme již více než 10 let. Když jsme si však všimli potenciálu našich produktů, chopili jsme se výzvy vstupu na nové trhy. Prvním krokem byli naši sousedé: Česká republika a Slovensko. Zlomovým momentem však byl konec roku 2019, kdy jsme otevřeli společnost v Itálii a poté o pár měsíců později v Německu. O rok později jsme také neztráceli čas a zároveň jsme vstoupili na francouzský a britský trh. Zasíláme produkty po celé Evropě, ale nepolevujeme. Neustále rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty a plánujeme vstup na nové trhy. Naším cílem je celosvětový rozvoj. Díky našemu dynamickému kreativnímu oddělení jsme schopni pro Vaši společnost vytvořit jedinečné, personalizované produkty, které splňují Vaše potřeby.

jedinečných produktů

produktů na míru ročně

spokojených firemních zákazníků

metrů skladových prostor

FAQ

Často kladené otázky

Je možné objednat na fakturu?

Platební podmínky budou dohodnuty individuálně, dle konkrétní situace. Pro sektor veřejných financí a pro naše stálé a důvěryhodné partnery nabízíme možnost dokončit objednávku s odloženým datem platby. Navíc je zde také možnost využít faktoring.

Jaká je doba vyřízení objednávky?

Objednávky standardních výrobků z naší nabídky vyřizujeme ihned, u nestandardních výrobků je dodací lhůta závislá na typu tabule. Například u panelů je čekací doba cca 7 dní, u bílých magnetických tabuli v hliníkovém rámu 4 týdny, u tabulí s potiskem od 4 do 6 týdnů a u skleněných tabulí na míru – asi 8 týdnů. U velkoobchodních objednávek s větším počtem kusů může být dodací lhůta delší.

Jak mohu provést objednávku?

Dotazy a objednávky můžete zasílat na emailovou adresu [email protected] nebo našim konzultantům, jejichž kontaktní údaje jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Mohu si objednat atypické / nestandardní / personalizované produkty?

Jako zkušený výrobce v oboru vizuální komunikace jsme schopni vyrobit produkty na zakázku. Naše výrobky splňují individuální požadavky zákazníků s ohledem na dostupnost materiálů na trhu. Dále nabízíme tabule, vitríny, flipcharty a tabule s potiskem. Dotazy ohledně personalizovaných produktů zasílejte na [email protected], kde naši konzultanti zodpoví ty nejnáročnější dotazy ohledně výroby a technických podmínek.

Jaká je cena dopravy a jak probíhá proces doručení objednávky?

Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkami velkorozměrových a velkoobjemových produktů. Podle parametrů zboží volíme vhodný způsob doručení, například doručení na paletě. Náklady na dopravu závisí na množství a velikosti zásilky a budou stanoveny při nacenění objednávky.

Jaké jsou podmínky záruky?

Záruční doba se liší v závislosti na typu povrchu tabule.

Kontakt

Poznejte naše odborníky

Naši nejlepší specialisté vám rádi sdělí podrobnosti spolupráce s námi.

Kontakt

Kontaktujte nás

Uveďte své kontaktní údaje

Zadejte zprávu